Полтавська Обласна Універсальна Наукова бібліотека імені І.П.Котляревського Полтавська Обласна Універсальна Наукова
бібліотека імені І. П. Котляревського
бібліотека
  

Пошук по електронному каталогу

Сенсорний інтерфейс
Тел.: (0532) 52-17-83
Тел./факс: 56-99-30

Усі контакти
Головна

Про бібліотеку

Історична довідка

Запис до бібліотеки

Правила користування

Структура бібліотеки

Контактна інформація

Бібліотека у ЗМІ

Новини
Анонси

План заходів

Поточний місяць

Архів

Хроніка подій

Виставки

Масові заходи

Нові надходження
Ресурси бібліотеки

Каталоги і картотеки

Електронний каталог

Віртуальні виставки

Бібліотека вдячна

Видання бібліотеки

Бібліографічні

Інформаційні

Краєзнавчі

Методичні

Наукові та практичні доробки наших співробітників

Послуги бібліотеки

Основні послуги

Додаткові послуги

Віртуальна довідка

Програми та проекти

Отримай безоплатну правову допомогу

Пункт Доступу Громадян до офіційної інформації
(Програма Сприяння Парламенту ІІ)

Інтернет для читачів публічних бібліотек

Вікно в Америку

Ресурси бібліотек у боротьбі з корупцією

Бібліотеки - мости до е-урядування


04.06.2013
Тренінг з е-урядування
4 червня 2013 року в Регіональному тренінговому центрі Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І. П. Котляревського відбувся тренінг з е-урядування по впровадженню Ініціативи "Публічні бібліотеки - мости до електронного урядування" для бібліотечних працівників бібліотек-переможців Новосанжарської, Пирятинської, Чутівської районних ЦБС та Семенівського району, що перемогли у конкурсі "Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету".
До участі в тренінгу був запрошений провідний спеціаліст відділу планово-ресурсного забезпечення та інформаційних технологій  Головного управління юстиції в Полтавській області Кузнецов Роман Юрійович, який ознайомив бібліотечних працівників з можливостями Інтернет-ресурсу Головного управління юстиції в Полтавській області. Учасники тренінгу на практиці перевірили, як можна користуватися різними функціями сайту. Особливо зацікавила бібліотечних працівників Інтернет-реєстрація громадян, які мають намір потрапити на прийом до органів реєстрації актів цивільного стану (РАЦС). Це нововведення дозволяє громадянам, не виходячи з дому, уникаючи черг, вибрати зручні дату та час для візиту у відділи РАЦС.
Учасникам тренінгу була також представлена нова послуга, яку запроваджено  на сайті Головного управління юстиції в Полтавській області: запис на прийом документів для реєстрації речових прав у реєстраційних службах через Інтернет (http://www.just.gov.ua/rs/). Введення попереднього запису дозволить громадянам, не виходячи з дому, уникаючи черг, заповнити заяву встановленої форми, вибрати зручні дату та час для візиту у реєстраційну службу, згідно з графіком роботи, з питань реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, отримання інформації з Державного реєстру речових прав.
Обласний проект «Публічні бібліотеки - мости до електронного урядування» спільно реалізовують Полтавська обласна універсальна наукова бібліотека імені І. П. Котляревського та Аналітичний  центр «Бюро економічних та соціальних досліджень», виконуючи Розпорядження КМ України від 18 липня 2012 р. №514-р «Про затвердження плану заходів з впровадження Ініціативи «Партнерство “Відкритий Уряд”». Мета проекту - створити можливості доступу до послуг електронного урядування місцевої та державної влади в бібліотеках області та залучити громадян до їх використання.
Див. фото
Режим роботи:
Понеділок-четвер: 9.00 – 19.00
П’ятниця, неділя: 10.00 – 18.00
Вихідний: субота

Санітарний день: останній понеділок кожного місяця
Наша адреса:
36020 м. Полтава, вул. Небесної Сотні, 17
2009 © ПОУНБ ім. І.П.Котляревського