Полтавська Обласна Універсальна Наукова бібліотека імені І.П.Котляревського Полтавська Обласна Універсальна Наукова
бібліотека імені І. П. Котляревського
бібліотека
  

Пошук по електронному каталогу

Сенсорний інтерфейс
Тел.: (0532) 52-17-83
Тел./факс: 56-99-30

Усі контакти
Головна

Про бібліотеку

Історична довідка

Запис до бібліотеки

Правила користування

Структура бібліотеки

Контактна інформація

Бібліотека у ЗМІ

Новини
Анонси

План заходів

Поточний місяць

Архів

Хроніка подій

Виставки

Масові заходи

Нові надходження
Ресурси бібліотеки

Каталоги і картотеки

Електронний каталог

Віртуальні виставки

Бібліотека вдячна

Видання бібліотеки

Бібліографічні

Інформаційні

Краєзнавчі

Методичні

Наукові та практичні доробки наших співробітників

Послуги бібліотеки

Основні послуги

Додаткові послуги

Віртуальна довідка

Програми та проекти

Отримай безоплатну правову допомогу

Пункт Доступу Громадян до офіційної інформації
(Програма Сприяння Парламенту ІІ)

Інтернет для читачів публічних бібліотек

Вікно в Америку

Ресурси бібліотек у боротьбі з корупцією

Бібліотеки - мости до е-урядування


З 25 по 29 березня 2013 року в Регіональному тренінговому центрі в рамках програми "Бібліоміст" був проведений тренінг для бібліотечних працівників області "Технології WEB 2.0 для бібліотек і користувачів: нові можливості розвитку бібліотечного сервісу" (модуль 4) переможців ІІІ раунду конкурсу "Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету".

Список учасників

Див. фото

СПИСОК
учасників тренінгу
"Технології WEB 2.0 для бібліотек і користувачів:
нові можливості розвитку бібліотечного сервісу" (модуль 4)
переможців ІІІ раунду конкурсу
"Організація нових бібліотечних послуг
з використанням вільного доступу до Інтернету"

25-29 березня 2013 року

1.    Воліченко Тетяна Миколаївна – бібліограф ІІ категорії Семенівської центральної районної бібліотеки;
2.    Волошин Олег Миколайович  – оператор Інтернет-центру Семенівської центральної районної бібліотеки;
3.    Ільченко Алла Петрівна – бібліотекар І категорії Гадяцької районної бібліотеки для дітей;
4.    Єщенко Зоя Миколаївна   – провідний бібліотекар Миргородської районної бібліотеки для дітей;
5.    Косенко Володимир Миколайович – провідний програміст системний Лохвицької центральної районної бібліотеки;
6.    Півень Олександр Сергійович  – адміністратор системи Пирятинської районної ЦБС;
7.    Радочин Людмила Анатоліївна  – бібліограф І категорії Кременчуцької центральної районної бібліотеки;
8.    Скотаренко Наталія Володимирівна - інженер-програміст Машівської центральної районної бібліотеки;
9.    Терещенко Роман Русланович – інженер-програміст Котелевської центральної районної бібліотеки;
10.   Филипась Андрій Васильович – бібліотекар відділу обслуговування Великобагачанської центральної районної бібліотеки.
Режим роботи:
Понеділок-четвер: 9.00 – 19.00
П’ятниця, неділя: 10.00 – 18.00
Вихідний: субота

Санітарний день: останній понеділок кожного місяця
Наша адреса:
36020 м. Полтава, вул. Небесної Сотні, 17












2009 © ПОУНБ ім. І.П.Котляревського