Полтавська Обласна Універсальна Наукова бібліотека імені І.П.Котляревського Полтавська Обласна Універсальна Наукова
бібліотека імені І. П. Котляревського
бібліотека
  

Пошук по електронному каталогу

Сенсорний інтерфейс
Тел.: (05322) 2-17-83
Тел./факс: 56-99-30

Усі контакти
Головна

Про бібліотеку
Сторінка директора
Історична довідка
Запис до бібліотеки
Правила користування
Структура бібліотеки
Контактна інформація
Бібліотека у ЗМІ

Новини
Архів новин
План заходів
Поточний місяць
     Архів
Хроніка подій
Виставки
Масові заходи
Нові надходження

Ресурси бібліотеки
Каталоги і картотеки
Електронний каталог
Віртуальні виставки
Бібліотека вдячна

Наші видання
Календар знаменних і пам’ятних дат Полтавщини
Хроніка культурного життя Полтавщини
Критичні зауваження, побажання та пропозиції
Зведений каталог періодичних та інформаційних видань, які передплачені провідними бібліотеками м. Полтави
Календар знаменних і пам’ятних дат
Інші видання
Мистецька Полтавщина
Наукові та практичні доробки наших співробітників

Послуги бібліотеки
Основні послуги
Додаткові послуги
Віртуальна довідка

Програми та проекти
Отримай безоплатну правову допомогу
Пункт Доступу Громадян до офіційної інформації
(Програма Сприяння Парламенту ІІ)

Інтернет для читачів публічних бібліотек
Вікно в Америку
Ресурси бібліотек у боротьбі з корупцією
Віртуальна фотогалерея
Бібліотеки - мости до е-урядування
Бібліоміст
Історія створення
     Бібліоновини
     Регіональний тренінговий центр
     План
     Навчання


Державні закупівлі

Бiблiотечному фахiвцю
Нормативні документи
     Методична діяльність
     Бібліотечна асоціація
     Бібліотеки світу
     Бібліотеки України
     Бібліотеки області

Пошукові системи

Полтавщина

Регіональні краєзнавчі ресурси
Полтавщина туристична
Видатні люди Полтавщини
Літературно-мистецькі премії
Бібліотеки Полтавщини на сторінках обласних газет
Шевченкове слово лунає на Полтавщині 


Полтава Історична
НОВІ МОЖЛИВОСТІ В РЕЄСТРАЦІЇ ГРОМАДСЬКИХ ФОРМУВАНЬ

Вiдповiдно до  наказу Міністерства юстиції України вiд 17.06.2016 року N21717/5 «Про затвердження пiлотного проекту у сферi державної реєстрації громадських формувань» (додається), Другий полтавський мiсцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далi - Мiсцевий центр) здiйснюватиме функцiю прийняття та видачi документiв щодо державної реєстрації громадських формувань, як фронт-офiси. Таким чином полегшується доступ громадян до адмiнiстративних послуг.

Вiдповiдно до пункту 2  постанови Кабiнету Міністрів України «Про реформування територiальних органів Міністерства юстиції та розвиток системи надання безоплатної правової допомоги» вiд 11.02.2016 року N299 на вiдповiднi головнi територiальнi управлiння юстиції покладено виконання функцiй з державної реєстрації громадських об'єднань, їx вiдокремлених пiдроздiлiв, громадських об’єднань, що не мають статусу юридичної особи, мiсцевих та первинних професiйних спiлок, їx органiзацiй та об’єднань, структурних утворень полiтичних партiй, регiональних (мiсцевих) творчих спiлок, територiальних осередкiв всеукраїнських творчих спiлок, мiсцевих органiзацiй роботодавцiв та їx об’єднань, з пiдтвердження всеукраїнського статусу громадського об’єднання.

 Наказом Міністерства юстиції України вiд 09.02.2016 року N359/5 затверджено Порядок державної реєстрацй юридичних осiб, фiзичних осiб - підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи (далi - Порядок), роздiлом III якого врегульовано особливості проведення державної реєстрації громадських формувань через фронт-офiси.

Порядком передбачено, що державна реєстрація може проводитись за заявою заявника шляхом звернення до фронт-офiсiв, тобто до центрiв надання адмiнiстративних послуг, утворених вiдповiдно до Закону України «Про адмiнiстративнi послуги», що забезпечують прийняття та видачу документiв пiд час державної реєстрацції.

Згiдно з пiлотним проектом у сферi державної реєстрації громадських формувань така ж процедура проходження реєстрації передбачена i шляхом звернення до Мiсцевого центру.

У разi, коли вiдповiдно до Закону державна реєстрація проводиться Міністерством юстиції України та його територiальними органами, уповноважена особа вiдповiдного центру надання адмiнiстративних послуг чи Мiсцевого центру протягом трьох робочих днiв надсилає заяву та оригiнали документiв для державної реєстрації Міністерству юстиції України або його територiальному органу.

Державний реєстратор до моменту надходження таких документiв для державної реєстрації у паперовiй формi використовує електроннi копії оригiналiв документiв для державної реєстрації, виготовленi шляхом сканування, що долученi до вiдповiдної заяви.

Документи, що потребують усунення пiдстав для зупинення розгляду документiв, повертаються (видаються, надсилаються поштовим вiдправленням) уповноваженою особою фронт-офісу, що забезпечувала прийняття, зберiгання та видачу документів для державної реєстрації, заявнику не пiзнiше наступного робочого дня з дня надходження вiд заявника заяви про їx повернення за описом, сформованим за допомогою програмних засобiв ведення Єдиного державного реєстру.

У разi вiдмови в державнiй реєстрації уповноважена особа фронт-офiсу чи Мiсцевого центру, що забезпечувала прийняття та зберiгання документiв для державної реєстрації, повертає (видає, надсилає поштовим вiдправленням) документи, поданi для державної реєстрації (крім документа про сплату адмiнiстративного збору), заявнику вiдповiдно до Порядку, крім випадкiв, коли такі документи надсилалися Міністерству юстиції України або його територiальному органу.

Таким чином, законодавством у сферi державної реєстрації врегульовано питання державної реєстрації громадських формувань за участю центрiв надання адмiнiстративних послуг та Мiсцевих центрiв. У Полтавськiй областi дiє чотири Мiсцевi центри - два у м. Полтавi, та по одному у містах Кременчук i Лубни. Повноваження цих Мiсцевих центрiв поширюються на навколишнi райони.

Враховуючи викладене, для подання заяви щодо проведення державної реєстрації громадських формувань слiд звертатись до фронт-офiсiв - тобто до Мiсцевих центрiв чи до центрiв надання адмiнiстративних послуг, утворених вiдповiдно до Закону України «Про адмiнiстративнi послуги».

В разi отримання iнформацiї щодо реєстрації громадських формувань та виникнення питань правового характеру кожен може звернутися до Другого полтавського мiсцевого центру з надання БВПД за адресою: 36011, м. Полтава, вул. Європейська, 37/40 тел. 56-02-88,0-800-213-103 (гаряча лiнiя, безкоштовно зi стацiонарних i мобiльних телефонiв).


Режим роботи:
Понеділок-четвер: 9.00 – 19.00
П’ятниця, неділя: 10.00 – 18.00
Вихідний: субота

Санітарний день: останній понеділок кожного місяця
Наша адреса:
36020 м. Полтава, вул. Небесної Сотні, 17


2009 © ПОУНБ ім. І.П.Котляревського