Полтавська Обласна Універсальна Наукова бібліотека імені І.П.Котляревського

Пам’яті І. П. Котляревського:
віртуальний проєкт
Полтавська Обласна Універсальна Наукова
бібліотека імені І. П. Котляревського
бібліотека
  

Електронний каталог (Архівна версія)

Електронна доставка документів

Віртуальна довідка
Тел.: (0532) 52-17-83
Тел./факс: 56-99-30

Контакти
Ми на мапі
Головна

НОВИНИ
АНОНСИ

Про бібліотекуІсторична довідка

Запис до бібліотеки

Правила користування

Структура бібліотеки

Контактна інформація

Бібліотека у ЗМІ

План заходівПоточний місяць

Архів

Хроніка подій

Виставки

Масові заходи

Ресурси бібліотекиКаталоги і картотеки

Електронний каталог

Зведений каталог

Бібліотека вдячна

Видання бібліотеки

Бібліографічні видання

Видання відділу інформації з питань культури і мистецтва

Видання відділу краєзнавства

Методичні матеріали

Наукові та практичні доробки наших співробітників

Послуги бібліотекиКористування бібліотекою

Ксерокопіювання та сканування документів

Електронна доставка документів

Визначення індексів УДК та авторського знаку

Віртуальна довідка

Програми та проекти

Отримай безоплатну правову допомогу

Інтернет для читачів публічних бібліотек

Вікно в Америку

Регіональний тренінговий центр

Бібліотеки - мости до е-урядування

Ресурси бібліотек у боротьбі з корупцією

Бiблiотечному фахiвцюНормативні документи

Методична діяльність

Бібліотеки світу

Бібліотеки України

Бібліотеки області

Полтавщина

Регіональні краєзнавчі ресурси

Полтавщина туристична

Видатні родини Полтавщини

Видатні люди Полтавщини

Літературно-мистецькі премії

Бібліотеки Полтавщини на сторінках обласних газет

Державні закупівлі   
Інформація для внутрішньо переміщених осіб   
 

Полтавіка

Полтава Історична


Безоплатна правова допомога

ІСТОРІЯ ПОЛТАВИ Сайт Бориса Тристанова


Україна - ЄС: шляхи національного самовизначення

Рекомендаційний список літератури

Вступ

З перших днів незалежності України основним зовнішньополітичним вектором держави стала співпраця з Європою. Європейська інтеграція для України – це не просто зовнішньополітичний вибір, не тільки вибір інтеграційної моделі, а більшою мірою вибір, заснований на цивілізаційних засадах, який викристалізувався з усієї попередньої історії українського народу, його ментальності та глибоких демократичних традицій, які грунтуються на законному прагненні громадян України бачити свою державу невід'ємною частиною єдиної Європи. Європейська інтеграція – це концентрація на ефективній моделі соціально-орієнтованої економіки, побудова якої надасть змогу підвищити рівень життя та покращити добробут українських громадян.
Євросоюз - це рух країни до стандартів реальної, діючої демократії та цивілізованого, соціально-орієнтованого ринкового господарства. Саме тому це є стратегічною метою державної політики України.
З огляду на важливість та актуальність теми було складено рекомендаційний список літератури «Україна – ЄС: шляхи національного самовизначення». Список укладено на основі фонду Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І. П. Котляревського.
До списку включено книги, що вийшли друком 2009-2015 рр. та статті з журналів і газет за 2014-2016 рр. Матеріал частково анотовано. Добір завершено у квітні 2016 р.

1.   Про ратифікацію Угоди між Україною та Європейським Союзом про внесення змін до Угоди між Україною та європейським співтовариством про спрощення оформлення віз : Закон України, 22 берез. 2013 р. №157-VII // Голос України. - 2013. - 10 квіт. - С. 5 ; Урядовий кур’єр. - 2013. - 12 квіт. - С. 12. - В "УК" наведено текст Угоди.

2.   Про ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони : Закон України, 16 верес. 2014 р. №1678-VII // Офіційний вісник України. - 2014. - № 75, Ч. 1. - С. 82 ; № 75, Ч. 2. - С. 1063-1757 ; № 75, Ч. 3. - С. 1767-2311. - Є текст Угоди та додатки.       

3.   Про імплементацію Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони : розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 верес. 2014 р. №847-р // Урядовий кур’єр. - 2014. - 8 жовт. - С. 4.
       
4.    Авакян Т. Угода про асоціацію між Україною та ЄС - основоположний чинник реформування суспільства // Урядовий кур’єр. - 2014. - 1 жовт. - С. 6.

5.   Акімов О. О. Професійна діяльність державних службовців в умовах євроінтеграції України: питання формування психологічної готовності : монографія. - К. : Центр учбової літератури, 2014. - 174 с.
У монографії розкрито поняття психологічної готовності державних службовців до професійної діяльності в умовах інтеграції, з’ясовано джерела, передумови й чинники її виникнення.

6.  Акуленко Л. Угода про асоціацію між Україною та ЄС: розроблення прикладного інструменту моніторингу та оцінювання прогресу імплементації норм європейського законодавства / Л. Акуленко, Д. Науменко // Стратегічна панорама. - 2016. - № 1. - С. 96-97.

7.    Андрощук Г. Угода про асоціацію з ЄС: наслідки для інституту географічних зазначень в Україні // Теорія і практика інтелектуальної власності. - 2014. - № 6. - С. 48-59.
У статті здійснено аналіз положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, що стосуються інституту географічних зазначень: їхнє правове й економічне значення, негативні тенденції, економічні наслідки та шляхи подолання.

8.    Баклан О. В. Адаптація законодавства України до законодавства Європейського Союзу: окремі концептуальні питання // Вісник Центральної виборчої комісії. - 2014. - № 3. - С. 78-82.

9.    Бонтлаб В. В. Тенденції гармонізації цивільного процесуального законодавства України та ЄС: науково-правовий аспект // Судова апеляція. - 2015. - № 1. - С. 71-76.

10.    Бояр А. О. Бюджетно-фінансові наслідки інтеграції України в ЄС // Економіка України. - 2015. - № 11. - С. 71-86.
Проаналізовано наслідки імовірних форм відносин між Україною та Європейським союзом для сектору державних фінансів України.

11.   Василенко М. Стан і перспективи інноваційної сфери України (технопарки й технополіси) після підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом: економіко-правовий аналіз // Юридичний вісник. - 2015. - № 2. - С. 43-51.

12.    Васюк Н. О. Україна - Європейський Союз: сучасний стан та перспективи розвитку // Інвестиції: практика та досвід. - 2014. - № 7. - С. 148-153.
У статті проаналізовані євроінтеграційні процеси в Україні на сучасному етапі, визначено основні проблемні питання на шляху до інтеграції України в ЄС та подано основні напрями розвитку для вирішення цих проблем.

13.    Веселовський А. Імплементація Угоди про асоціацію Україна - ЄС як дзеркало української національної зрілості // Зовнішні справи. - 2016. - № 1. - С. 6-10.
У статті висвітлюється переговорний процес щодо укладення Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

14.    Власюк О. Зовнішньополітичні пріоритети України // Віче. - 2015. - № 7. - С. 8-10.
Генеральною лінією української політики у близькій перспективі є активна та цілеспрямована інтеграція в європейську спільноту.

15.    Влялько І. Імплементація положень Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом у сфері державних закупівель // Право України. - 2015. - № 8. - С. 83-92.

16.    Войтович А. І. Наближення інноваційної сфери України до ЄС / А. І. Войтович, Г. П. Дубинський // Наука та наукознавство. - 2015. - № 1. - С. 36-43.

17.    Гарасим Ю. Й. Аналіз національної системи стандартизації і сертифікації у контексті Угоди про асоціацію України та ЄС // Зовнішня торгівля: економіка, фінанси, право. - 2015. - № 3. - С. 58-65.

18.    Гаронюк Г. Україна та ЄС підписали політичну частину угоди про асоціацію // Гетьман. - 2014. - № 1. - С. 2-3.

19.    Геєць В. М. Динаміка процесів європеїзації у сфері економіки України: рік перший // Стратегічна панорама. - 2016. - № 1. - С. 77-88.
Соціологічні дослідження реакції населення й бізнесу на необхідні реформи на шляху європеїзації України.

20.    Горюнова Є. О. Євроінтеграція : навчальний посібник для студентів вузів / Є. О. Горюнова. - К. : Академвидав, 2013. - 221 с. - (Альма-матер).
У посібнику розглядаються сучасні проблеми економічного і політичного розвитку Євросоюзу, а також євроінтеграційні процеси в Україні.

21.    Грачевська Т. О. Міжнародний туризм як фактор зміцнення відносин між Україною та країнами ЄС / Т. О. Грачевська, С. Ю. Калініна // Грані. - 2015. - № 6. - С. 163-169.

22.    Гресь І. Б. Євроінтеграційний вибір - реалії українського життя або модний реверанс..., бажання змінитися або розмови про євроінтеграцію... // Стратегічна панорама. - 2016. - № 1. - С. 112-114.
Зовнішньоекономічна діяльність України в рамках Угоди про асоціацію та зони вільної торгівлі.

23.    Десять міфів про Угоду про асоціацію Україна - ЄС // Зовнішні справи. - 2014. - № 6. - С. 23-27.
У статті спростовуються десять міфів щодо Угоди про асоціацію Україна - ЄС.

24.    Дрига С. Г. Шлях України до ЄС: подолання межі делімітації цінностей двох економічних систем // Формування ринкових відносин в Україні. - 2014. - № 9. - С. 7-10.

25.    Дубич К. В. Угода про асоціацію між Україною та ЄС як перспектива для підвищення ефективності вітчизняної системи соціального захисту населення // Університетські наукові записки: часопис Хмельницького університету управління та права. - 2014. - № 4. - С. 211-216.
Аргументовано важливість ратифікованої Угоди про асоціацію між Україною та ЄС для здійснення трансформацій у вітчизняній системі надання соціальних послуг.

26.    Дудар С. К. Європейська правова інтеграція: характеристика основних моделей : [адаптація та гармонізація законодавства України до законодавства ЄС] // Юридична наука. - 2015. - № 5. - С. 162-172.

27.    Європейська інтеграція : навчальний посібник для студентів вузів / ред. М. І. Макаренко. - К. : Центр учбової літератури, 2015. - 343 с.
У посібнику аналізується сутність ідеї європейської інтеграції, її еволюція протягом століть; розглянуто передумови й історію розвитку Європейського Союзу; висвітлено особливості соціально-економічних відносин України та ЄС, можливості реалізації євроінтеграційних прагнень України.

28.    Іваненко М. Запровадження європейських стандартів та цінностей в українській системі освіти: виклики та пріоритети : [про засідання дискусійного клубу представництва ЄС в Україні та молодіжних організацій Полтави] // Полтавський вісник. - 2016. - 3 берез. (№ 10). - С. 11.

29.    Ізовіт Т. Л. Імплементація угоди про асоціацію між Україною та ЄС у галузі легкої промисловості // Вісник Київського національного університету технологій та дизайну. Серія, економіка і вища освіта. - 2015. - № 5. - С. 124-127.

30.    Імплементацію Угоди про асоціацію з ЄС аналізували на круглому столі в НІСД // Стратегічна панорама. - 2016. - № 1. - С. 66-70.
3 грудня 2015 року у Національному інституті стратегічних досліджень відбулося засідання "круглого столу" на тему: "Імплементація Угоди про асоціацію між Україною та ЄС".

31.    Кишко-Єрлі О. Б. Адаптація екологічного законодавства України до права навколишнього середовища Європейського Союзу // Часопис Київського університету права. - 2014. - № 3. - С. 215-219.

32.    Клименко І. В. Особливий шлях України до Європи // Стратегічна панорама. - 2016. - № 1. - С. 105-111.
Опинившись у вирі геополітичного протистояння, Україна повною мірою відчула на собі ефект "примусової трансформації". Вибір на користь участі в європейському проекті та агресивна реакція Росії спричинили тектонічні зсуви не тільки в політичному, а й у соціально-економічному ландшафті країни.

33.    Ковалевська К. Трудове законодавство України і Угода про асоціацію з ЄС / К. Ковалевська, Б. Карась // Юридична газета. - 2014. - 9 груд. (№ 42/43). - С. 24-25.

34.    Козьяков С. Яка ціна Угоди про асоціацію? // Юридична газета. - 2014. - 23 верес. (№ 22/23). - С. 1, 4-6.
Угода про асоціацію коштувала Україні значних людських ресурсів та численних фінансових показників, "покращити" які - завдання не одного дня чи місяця.

35.    Кужельний М. Висвітлення українськими медіа шляху України до євроінтеграції // Зовнішні справи. - 2016. - № 1. - С. 42-45.
На основі узагальнення та аналізу експертних оцінок щодо висвітлення українськими мас-медіа проблеми європейської інтеграції країни у статті визначено основні риси діяльності вітчизняної журналістики в цьому питанні. Подано класифікацію вітчизняних ЗМІ, визначено їх роль у формуванні національного консенсусу стосовно входження України до світового співтовариства.

36.    Магда Є. В. Загрози гібридної війни для європейської інтеграції України // Стратегічна панорама. - 2016. - № 1. - С. 61-65.
У статті автор аналізує загрози, які створила для України агресія Росії на шляху до євроінтеграції.

37.    Мальська М. П. Основи європейської інтеграції : підручник для студентів вузів / М. П. Мальська, Н. В. Антонюк. - К. : Центр учбової літератури, 2015. - 320 с.
У підручнику висвітлюється еволюція інтеграційного процесу в межах Європейського Союзу. Визначається суть, організаційні засади та напрями діяльності Європейського Союзу в контексті інституційних змін, внесених Лісабонським договором.

38.    Марищенко Л. Угода про асоціацію: і шанс на успіх, і випробування на міцність : [Україна - ЄС] // Віче. - 2015. - № 11. - С. 20-21.

39.    Мацегора К. Членство у ЄС, співпраця з НАТО й категоричне "ні" - Росії : Прем’єр озвучив результати роботи за 2015 рік і означив стратегічні цілі подальшого розвитку країни // Урядовий кур’єр. - 2015. - 30 груд. - С. 1-2. - Із прес-конференції Прем’єр-міністра України А. Яценюка.

40.    Микієвич М. Імплементація права ЄС у сфері інтелектуальної власності в рамках реалізації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом / М. Микієвич, Н. Сорока // Право України. - 2015. - № 8. - С. 65-74.

41.    Мороз О. Про європейський вибір // Голос України. - 2016. - 23 січ. - С. 4-5.
Люстрація, боротьба з корупцією, різноманітні перейменування, об’єднання громад, безвізовий режим і т. п. - ці речі охоплюються зміною системи влади. Лише така реформа може включити потенціал народу, який сам розбереться, що йому насправді корисне.

42.    Муравйов В. Правовий механізм реалізації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом // Віче. - 2015. - № 8. - С. 10-15.

43.    Мушак Н. Реалізація плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України // Віче. - 2015. - № 6. - С. 19-23.

44.    Національний конвент України щодо ЄС : рекомендації робочих груп, 2013 / Український незалежний центр політичних досліджень ; ред. В. Лупацій. - К. : Україна, 2013. - 88 с.
Видання містить комплексні рекомендації щодо реалізації порядку денного асоціації України та ЄС, регіонального розвитку і європейської інтеграції, економіки, енергетики, культури.

45.    Олексін С. Інтелектуальна асоціація : особливості втілення в життя Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у сфері інтелектуальної власності // Український юрист. - 2015. - № 9. - С. 38-41.

46.    Олефір А. Аналіз Угоди про асоціацію України та ЄС: обіг об’єктів права інтелектуальної власності та інноваційний розвиток // Юридичний журнал. - 2014. - № 4/5. - С. 110-123.

47.    Олефір А. Огляд основних положень економічної частини Угоди про асоціацію між Україною та ЄС // Юридична газета. - 2014. - 19 серп. (№ 13/14). - С. 38-39 ; 26 серп. (№ 15/16). - С. 38-39 ; 2 верес. (№ 17). - С. 32-34.

48.    Парахонський Б. О. Модернізація та опір: зовнішньополітична доктрина української держави / Б. О. Парахонський, Г. М. Яворська // Стратегічна панорама. - 2015. - № 1. - С. 45-57.
Зовнішня політика нашої держави визначена Законом України "Про засади внутрішньої і зовнішньої політики України", який позиціонує Україну як європейську державу, що здійснює відкриту зовнішню політику і прагне співробітництва з усіма заінтересованими партнерами.

49.    Пасова Т. Угода про асоціацію: плюси і мінуси : [Україна - ЄС] // Голос України. - 2014. - 24 верес. - С. 8.

50.    Пашковська Т. Угода про асоціацію між Україною та ЄС: нові виклики та можливості // Юридична газета. - 2015. - 14 лип. (№29/30). - С. 50-51.

51.    Плани імплементації актів законодавства ЄС // Юридична газета. - 2015. - 6 січ. (№ 50/51). - С. 8.

52.    Подорожна Т. Інтеграція положень права ЄС в правопорядок України: модернізація окремих інститутів вітчизняного права // Публічне право. - 2015. - № 1. - С. 35-40.

53.    Подорожна Т. Проблеми оновлення Конституції України та національного законодавства в контексті підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС // Віче. - 2015. - № 6. - С. 27-31.

54.    Пошелюжна Х. Спір з акцентом : які виклики стоять перед українською судовою системою у зв’язку з ратифікацією Угоди про асоціацію з Європейським Союзом? // Юридична практика. Судовий вісник. - 2014. - 30 жовт. (№ 10). - С. 12.

55.    Рудік О. Угода про асоціацію з ЄС: значення для України // Казна України. - 2014. - № 5. - С. 10-14.
В статті проаналізовано політичну частину Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, її важливість для подальшого внутрішнього і зовнішнього розвитку нашої держави.

56.    Рудік О. М. Інституційне забезпечення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС // Аспекти публічного управління. - 2014. - № 9/10. - С. 5-11.

57.    Рябенко Р. Г. Гармонізація цивільно-правового регулювання ф’ючерсних договірних відносин за законодавством України до права ЄС // Юридична наука. - 2015. - № 2. - С. 7-14.

58.    Сіденко В. Р. Імплементація Угоди про асоціацію України з ЄС крізь призму розвитку неформальних суспільних інститутів // Стратегічна панорама. - 2016. - № 1. - С. 37-39.
Успішність входження України в європейський простір зумовлюється не лише політичною волею керівників держави щодо реформування формальних інститутів, а навіть більшою мірою глибиною соціокультурних змін у суспільній свідомості, характерних на сьогодні.

59.    Смирнова К. Імплементація положень про конкуренцію в Угоді про асоціацію між Україною та Європейським Союзом // Право України. - 2015. - № 8. - С. 75-82.

60.    Співаков І. І. Поглиблення партнерства України з ЄС: адміністративно-правове регулювання виборчих відносин // Часопис Київського університету права. - 2015. - № 2. - С. 132-135.

61.    Стадник О. Г. Європейський Союз як економічне і політичне об’єднання та можливі наслідки асоціації з ним // Географія. - 2014. - № 21/22. - С. 1-6(Вкл.).

62.    Стрілець Б. Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом та правове регулювання інвестиційної діяльності // Публічне право. - 2015. - № 4. - С. 295-302.

63.    Сучасні європейські культурно-історичні цінності в контексті викликів глобалізації : монографія / ред. А. І. Кудряченко. - К. : Фенікс, 2014. - 442 с.
У монографії проаналізовано теоретичні та практичні проблеми еволюції культурно-історичних цінностей у світлі глобалізаційних процесів, доведено провідну роль європейських демократичних цінностей у розбудові правової держави та громадянського суспільства. З урахуванням позитивного досвіду розвинутих європейських країн запропоновані напрями реформування окремих сфер української політики.

64.    Східне партнерство ЄС : додаткові можливості для євроінтеграції України / Український незалежний центр політичних досліджень ; ред. В. Мартинюк. - К. : [б. в.], 2009. - 164 с.
Книга с аналітичною публікацією, яка висвітлює аналіз нового формату політики ЄС на Сході (стосовно України, Грузії, Білорусі, Азербайджану, Вірменії і Молдови), погляди на можливості його використання для подальшого процесу європейської інтеграції України: у двосторонньому вимірі - повна інтеграція до структур ЄС; у багатосторонньому вимірі - розвиток і посилення регіонального співробітництва між усіма країнами "Східного партнерства" і ЄС.

65.    Татаренко Н. О. Реалізація Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у контексті торговельних воєн // Стратегічна панорама. - 2016. - № 1. - С. 40-50.
Угода про асоціацію України та ЄС в частині про зону вільної торгівлі передбачає приведення законодавства, норм і стандартів України у відповідність із нормами і стандартами ЄС у сфері регулювання зовнішньої і внутрішньої торгівлі.

66.    Терещенко О. Аналіз ключових положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у торговельній сфері // Юридична газета. - 2015. - 24 лют. (№ 8). - С. 9, 14-15.

67.    Терещенко О. Угода про асоціацію з ЄС: торговельно-економічні аспекти // Справочник экономиста. - 2014. - № 8. - С. 57-64.

68.    Тиркус Ю. С. Внутрішньополітична консолідація як умова інтеграції України до ЄС // Грані. - 2014. - № 8. - С. 113-118.

69.    Тиркус Ю. С. Демократизація як основа забезпечення євроінтеграційного процесу в Україні // Гілея. - 2014. - № 8. - С. 373-377.
На основі дослідження вимог до вступу України до Європейського Союзу визначено, що провідною умовою успішного євроінтеграційного процесу є розбудова демократичного політичного режиму.

70.    Томбінські Я. Інвестиції в майбутнє України : інтерв’ю з Яном Томбінські // Стратегічна панорама. - 2016. - № 1. - С. 71-73.
Інтерв’ю з Главою Представництва Європейського Союзу Я. Томбінські щодо того, як далеко Україна просунулася на шляху європейської інтеграції та на що можна очікувати в майбутньому.

71.    Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом: питання імплементації // Право України. - 2015. - № 8. - С. 9-114. - Статті.

72.    Угода про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом і його державами-членами, з іншої сторони. - К. : [б. в.], 2015. - Глава 6. Навколишнє природне середовище. – 55 с.
Україна та Європейський Союз розвиватимуть і зміцнюватимуть співробітництво з питань охорони навколишнього природного середовища, і таким чином сприятимуть реалізації довгострокових цілей сталого розвитку і зеленої економіки.

73.    Управління довкіллям та інтеграція екологічної політики до інших галузевих політик : короткий опис Директив ЄС та графіку їх впровадження. - К. : [б. в], 2015. – 15 с.
Це видання здійснене проектом технічної допомоги ЄС "Додаткова підтримка Міністерства екології та природних ресурсів України у впровадженні секторальної бюджетної підтримки", який фінансується Європейським Союзом.

74.    Федорова А. Місце та роль соціальної політики в Угоді про асоціацію між Україною та Європейським Союзом // Право України. - 2015. - № 8. - С. 93-101.

75.    Філіпчук Н. Дональд Туск: "Угода ЄС - Україна продовжує застосовуватися" : [про результати консультативного референдуму в Нідерландах] // Голос України. - 2016. - 8 квіт. - С. 1, 6.

76.    Фоменко С. В. Актуальні питання впровадження Угоди про асоціацію Україна - ЄС у контексті державного реформування // Інвестиції: практика та досвід. - 2015. - № 18. - С. 137-142.

77.    Фоменко С. В. Формування культурної політики у контексті впровадження Угоди про асоціацію Україна-ЄС // Інвестиції: практика та досвід. - 2015. - № 11. - С. 82-86.
У статті проаналізовано принципи формування культурної політики на загальноєвропейському рівні та її вплив на національне врядування в культурній галузі.

78.    Цирфа Ю. "Європейський рік" української історії. Нова сторінка : [щодо підписання Угоди про асоціацію Україна-ЄС] // Віче. - 2014. - № 21. - С. 6-7.

79.    Чуріканова О. Ю. Регіональна політика України, проблеми та перспективи в контексті регіональної політики ЄС // Економіка та держава. - 2015. - № 2. - С. 51-54.

80.    Шергін С. Україна, США і ЄС : криза дипломатії доби глобалізації // Зовнішні справи. - 2015. - № 1. - С. 22-27.
Стаття присвячена питанням трансформації в галузі зовнішньої політики та дипломатії в умовах глобалізації.

Укладач Бєлаш Л. В.
Відповідальна за випуск Власенко Л. М.
Редактор Щира К. М.


Режим роботи:
Понеділок-п'ятниця: 9:00 – 17:30,
Неділя: 9:00 – 17:30.

Вихідний: субота

Наша адреса:
36000 м. Полтава, вул. Небесної Сотні, 17
Електронна пошта:
poltava_ounb@ukr.net


2009 © ПОУНБ ім. І.П.Котляревського