Полтавська Обласна Універсальна Наукова бібліотека імені І.П.Котляревського

Пам’яті І. П. Котляревського:
віртуальний проєкт
Полтавська Обласна Універсальна Наукова
бібліотека імені І. П. Котляревського
бібліотека
  

Електронний каталог

Сенсорний інтерфейс (Електронний каталог)

Електронна доставка документів

Віртуальна довідка
Тел.: (0532) 52-17-83
Тел./факс: 56-99-30

Контакти
Ми на мапі
Головна

НОВИНИ
АНОНСИ

Про бібліотекуІсторична довідка

Запис до бібліотеки

Правила користування

Структура бібліотеки

Контактна інформація

Бібліотека у ЗМІ

План заходівПоточний місяць

Архів

Хроніка подій

Виставки

Масові заходи

Ресурси бібліотекиКаталоги і картотеки

Електронний каталог

Зведений каталог

Бібліотека вдячна

Видання бібліотеки

Бібліографічні видання

Видання відділу інформації з питань культури і мистецтва

Видання відділу краєзнавства

Методичні матеріали

Наукові та практичні доробки наших співробітників

Послуги бібліотекиКористування бібліотекою

Ксерокопіювання та сканування документів

Електронна доставка документів

Визначення індексів УДК та авторського знаку

Віртуальна довідка

Програми та проекти

Отримай безоплатну правову допомогу

Інтернет для читачів публічних бібліотек

Вікно в Америку

Регіональний тренінговий центр

Бібліотеки - мости до е-урядування

Ресурси бібліотек у боротьбі з корупцією

Бiблiотечному фахiвцюНормативні документи

Методична діяльність

Бібліотеки світу

Бібліотеки України

Бібліотеки області

Полтавщина

Регіональні краєзнавчі ресурси

Полтавщина туристична

Видатні родини Полтавщини

Видатні люди Полтавщини

Літературно-мистецькі премії

Бібліотеки Полтавщини на сторінках обласних газет

Державні закупівлі   
Інформація для внутрішньо переміщених осіб   
 Полтавіка

Полтава Історична


Безоплатна правова допомога

ІСТОРІЯ ПОЛТАВИ Сайт Бориса Тристанова


Відділ інформації з питань культури та мистецтва

 

ХРОНІКА КУЛЬТУРНОГО ЖИТТЯ

ПОЛТАВЩИНИ

(оглядова довідка за матеріалами преси

за березень 2010 року)

 

 

Рішенням 24-ї сесії Полтавської обласної ради п’ятого скликання засновано нову премію – імені Сидора Ковпака, головною метою заснування якої є сприяння військово-патріотичному вихованню молоді. Премія має номінації: «Урок мужності», «Мистецький арсенал», «Солдат року», «Військова звитяга» та «Власним прикладом»; вона буде вручатися щорічно в День захисника Вітчизни.

У березні відзначалася 196-та річниця від дня народження українського поета Т. Г. Шевченка. Вшанування пам’яті поета проходило у Полтаві, Щербанях Полтавського району, Решетилівці, Карлівці, Пирятині, Кобеляках, Хоролі, Лубнах, Диканьці та Гребінці. Зокрема, у Полтавському обласному краєзнавчому музеї відкрилася експозиція міні-виставки «Поезія Т. Г. Шевченка у музиці»; у Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка проходив концерт Українського народного хору «Калина», який виконав твори Великого Кобзаря.  До 150-річчя виходу першого повного зібрання «Кобзаря» у Полтаві за ініціативи Асоціації «Громадянське суспільство» громадські організації області розпочали 75-денну акцію «Квіти пророку – з любов’ю у серці», в рамках якої з 9 березня по 22 травня до пам’ятника поету щоденно будуть покладатися квіти. В рамках Шевченківських днів тематичні заходи були організовані і проведені: у Полтавському обласному краєзнавчому музеї; у Диканській картинній галереї імені М. Башкирцевої (організований і проведений провідним бібліотекарем читального залу Диканської центральної районної бібліотеки для дорослих Світланою Тютюнник); у Чутівській центральній районній бібліотеці (підготовлений спільно працівниками центральної районної бібліотеки для дорослих та районної бібліотеки для дітей); у Кобеляцькій районній бібліотеці для дітей; у Зіньківській районній бібліотеці для дітей; у Сарській сільській бібліотеці-філії №2 та у Хитцівській сільській бібліотеці Гадяцького району.

2 березня під головуванням голови Зіньківської районної ради О.О.Путрі відбулося друге засідання організаційного комітету із присудження літературно-мистецької премії районної ради імені братів Тютюнників. Зокрема, переможцями стали: у номінації «За особисту перемогу в районному конкурсі поетичних творів» – Ганна Литовець-Гайдаш, бібліотекар Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1, лауреат міжнародного конкурсу «Гранослов» 2003 року, професійного конкурсу «Шкільний бібліотекар 2007 року» за поетичну збірку «Осінні акварелі»; у номінації «За особисту перемогу в районному конкурсі прозових творів» – Юрій Пацула, оператор Зіньківського виробничого управління житлово-комунального господарства, автор поетичної збірки «Життя щаслива мить»; у номінації «За особисту перемогу у конкурсі краєзнавчо-публіцистичних творів» – Віктор Міщанин, лауреат обласної премії імені Володимира Малика, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України (2000) та Українського керамологічного товариства, депутат районної ради за книги «Храми землі нашої: Церква Преображення Господнього у Глинському» та «Храми землі нашої: Церква Різдва Пресвятої Богородиці в Малих Будищечках»; у номінації «За особисту перемогу в конкурсі творів декоративно-ужиткового мистецтва» – Людмила Омельяненко, майстриня-гончар з Опішні за практичний посібник «Опішнянські іграшки»; у номінації «За особисту перемогу в конкурсі сценаріїв літературно-мистецьких вечорів» – Катерина Кардаш, завідуюча Шилівським сільським клубом та Олександра Влох, бібліотекар І категорії Шилівської бібліотеки-філіалу.

16 березня у Зінькові під головуванням заступника голови районної ради С. М. Максименка відбулося засідання організаційного комітету із присудження районної премії для працівників культури за 2010 рік. Зокрема, у номінації «Кращий працівник клубного закладу» нагороджений Удовиченко Петро Миколайович, директор Удовиченківського сільського будинку культури; у номінації «Кращий працівник бібліотечного закладу» – Шпигоцька Лідія Петрівна, завідуюча Великопавлівською бібліотекою-філіалом; у номінації «Кращий працівник музейного закладу» – Литус Віктор Борисович, завідуючий Зіньківським районним народним історичним музеєм; у номінації «Кращий працівник школи естетичного виховання» – Храпач Сергій Олександрович, викладач Зіньківської дитячої музичної школи.

У Кременчуці проходила зустріч колишнього кременчужанина, автора книги «Заборонений Кобзар» Миколи Зубкова зі школярами та студентами міста.

Студенти спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво» Гадяцького училища культури імені І. П. Котляревського разом з викладачами закладу провели щорічну виставку розписаних пасхальних яєць «Диво писанкове».

У Шишацькій спецшколі імені В. І. Вернадського відбулося літературно-мистецьке свято з нагоди 80-річчя від дня народження поетеси Ліни Костенко. Заходи до цієї дати були підготовлені і проведені у Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І. П. Котляревського, Лубенській центральній районній бібліотеці та Гребінківській центральній районній бібліотеці.

У Яреськах Шишацького району відбулася творча зустріч поетів-аматорів з місцевими жителями, присвячена Міжнародному дню поезії.

У Полтаві вийшов друком третій номер літературного журналу для дітей «Діє-Слово» та книга колективу полтавських науковців з природоохоронної справи «Стежинами заповідних парків Полтавщини». Також в березні у полтавських видавництвах вийшли друком наступні видання: у видавництві «АСМІ» – книга німецької культурно-релігійної діячки українського походження Тоні Зіппле «З вірою на березі життя: Вибрані християнські проповіді» у літературному перекладі та доопрацюванні полтавця Павла Стороженка; у видавництві «Полтавський літератор» – нова збірка члена Національної спілки журналістів України і Полтавської спілки літераторів, голови Чутівської спілки літераторів Володимира Вертія «Дякую тобі, доле»; перша збірка поезій Валерія Корольова «Люблю… Пою… Летаю… и Живу…», присвячена батькам поета; книга Миколи Костенка «Над темним хлібом душі. Пошук. Критика. Есе»; монографія Лариси Волик «Освітньо-виховний феномен анімаційної діяльності майбутніх педагогів».

У виставковій залі Полтавського міського будинку культури експонувалися книжкові виставки науково-пізнавальної, довідкової, духовної та дитячої літератури, де були представлені також видання  і полтавських видавництв «АСМІ», «Дивосвіт».

У Харківському видавництві «Федорко» вийшла друком книга жителя Чутового Володимира Сватенка «Искрівка – з Гетьманщини село».

У тверському видавництві «DeAgostini» (Росія) вийшов друком заключний, сотий випуск біографічної серії «100 человек, которые изменили ход истории», присвячений письменнику М. В. Гоголю.

Дипломантом ІІ Міжнародного дитячого пісенного фестивалю «Чорнобаївські зорепади», що проходив у селищі Чорнобай  Канівського району став юний полтавський співак Станіслав Зубар.

В арт-холі «Kairos» (Київ) лікаря Ольги Богомолець експонувалася мистецька виставка «Гоголь з невідомим», на якій були представлені понад 100 тематичних художніх робіт Шишацького митця Михайла Онацька та унікальні документи, книги та фоторепродукції листів письменника. Михайло Онацько став також дійсним членом «Всесвітнього клубу шанувальників Гоголя», заснованого нащадком письменника Оленою Савченко та Ольгою Богомолець, та був відзначений грамотою «за безцінний вклад у вшанування пам’яті, збереження гоголівської мудрості та спадщини, яка дісталася нам через віки».

З 30 березня у Московському меморіальному центрі «Дім Гоголя» (Росія) проходили Х гоголівські читання «Гоголь і його творча спадщина»; у заході взяли участь і науковці Національного заповідника-музею М. В. Гоголя.

 

Театрально-концертне життя.   Артисти Полтавського обласного академічного музично-драматичного театру імені М. В. Гоголя та симфонічний оркестр театру під керуванням народного артиста України Віталія Скакуна виступили у Полтавському палаці дозвілля «Листопад» із святковим концертом з нагоди Міжнародного дня театру, а симфонічний оркестр театру виступив у міському Будинку культури з концертом, присвяченим 200-річчю від дня народження видатного польського композитора і піаніста Фредеріка Шопена; солісткою оркестру виступила студентка ІV курсу Київської музичної академії імені І. П. Чайковського, володарка Гран-прі Міжнародного фестивалю імені Шопена у Шафарнії (Польща) Тетяна Шафран.

У Полтавському обласному академічному театрі ляльок відбулася прем’єра спектаклю «Стережися Лева!»; перед прем’єрою пройшли урочистості з нагоди професійного свята акторів – Міжнародного дня театру.

У Полтавському міському будинку культури виступив з концертом  муніципальний оркестр «Полтава» під керуванням заслуженого артиста України Едуарда Головашича; колектив виконав твори родини Штраусів, на заході відбувся «Фаєр-фест» – «Свято вогню». Також у Будинку культури пройшов щорічний конкурс «Пані Полтавщини-2010».

У Полтавському палаці дозвілля «Листопад» артисти Херсонського обласного театру імені Миколи Куліша виступили із спектаклем «Ошукані рогоносці»; також у Палаці дозвілля пройшов творчий вечір «У променях любові», організований мистецькою родиною – полтавським композитором Сергієм Юшко та його сином Максимом.

У Полтавському музичному училищі імені М. В. Лисенка протягом березня проходили заходи: обласний конкурс «Юний віртуоз Полтавщини» за участю майже 100 конкурсантів; концерт лауреата Всеукраїнського конкурсу, студентки Цюріхської консерваторії (Швейцарія) Валерії Бернікової, яка виконала класичні твори для саксофона; прем’єра музичної комедії «Сорочинський ярмарок» за мотивами творів Миколи Гоголя у супроводі ансамблю Училища «Гротеск»; заключний етап Х Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Полтавські музичні групи «Транс-Формер», «Шельма», «Майор Пронін», «Дельтора» та літературний гурт «Знак чотирьох» взяли участь в акустичному концерті в рамках культурно-мистецької акції «Читай українською!».

У торгово-розважальному центрі «Київ» пройшов танцювальний «Hip-Hop» фестиваль за участю понад 70-ти українських танцюристів у стилі хіп- хоп, хаус та брейкінг.

У Кременчуці протягом березня проходили різноманітні культурно-мистецькі заходи, зокрема, з концертами виступили легендарний Національний грузинський балет «Сухішвілі»; народний артист України, співак Мар’ян Годенко; фестиваль юнацької театральної творчості відвідала українська акторка та телеведуча Наталя Сумська; кременчуцький Троїцький театр виступив з прем’єрним показом спектаклю «Санта-Крус», а на відкритті місцевого ресторанно-розважального комплексу «Мастер» виступили артисти Дмитро Коляденко з балетом та учасники «Фабрики зірок-3» Тетяна Воржева і Сабріна.

 

Образотворче мистецтво.   У Полтавському художньому музеї (Галереї мистецтв) імені М. Ярошенка протягом березня відбулися наступні заходи: Міжнародна виставка карикатури «Карлюка-2010» та Міжнародна виставка антивоєнної карикатури, присвячена 65-річчю Перемоги радянського народу у Великій Вітчизняній війні; персональна виставка львівського художника-карикатуриста Олега Дергачова; виставка 82-х картин 14-ти кримських художників «Крымская капель»; виставка робіт «Керамічні фантазії» учасників п’яти керамічних студій обласного центру з нагоди 20-річчя гуртка «Керамік» Полтавського міського центру позашкільної освіти; виставка «Полтавська сорочка – перлина духовності жінки» та виставка «Вам, ляльки, я дарую серце», присвячена Міжнародному дню лялькаря.

У Полтавському художньому салоні експонувалася сімейна виставка картин творчої родини – провідної актриси Полтавського обласного академічного музично-драматичного театру імені М. В. Гоголя Тамари Шапошникової, її дочки Марини та чоловіка Тамари Андріївни, на жаль, нині покійного, Володимира Геращенка; виставка присвячена Міжнародному дню театру. Також були представлені виставки робіт членів Національної спілки художників України Олексія Іванюка з Пирятина та його земляка, художника Ігоря Величка. Виставка робіт Ігоря Величка була презентована також у виставковій залі обласної організації Національної спілки художників України. Обидві виставки відбулися з нагоди 55-річчя митців.

У виставковій залі обласної організації Національної спілки художників України експонувалася виставка живопису члена творчого товариства «Художник» при обласному відділенні Українського фонду культури Олександра Очкала.

У Кременчуцькій міській художній галереї експонувалися виставка художніх робіт кременчужанина Володимира Дружка та колективна виставка «Натхнення», де були представлені роботи місцевих художників-аматорів. Виставка акварелей Володимира Дружка експонувалася також у Кременчуцькій картинній галереї Наталі Юзефович.

У Диканській картинній галереї імені М. Башкирцевої експонувалася персональна виставка місцевого художника Володимира Криворучка «Краєвиди Диканщини» та колективна фотовиставка робіт членів народного аматорського фотоклубу «Софіт», що працює при міському будинку культури.

 

Бібліотечна справа.   У Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І. П. Котляревського протягом березня проходили різноманітні заходи, зокрема, літературно-мистецький вечір за участю письменниці Оксани Кравченко, яка презентувала свою першу книгу публіцистики «Гербарій спогадів» та інших полтавських письменників; зустріч з молодим лубенським поетом Миколою Кочергою та знайомство з його літературним доробком; музична година «Посланець української пісні», присвячена 110-й річниці від дня народження народного артиста України, лауреата премії імені Т. Г. Шевченка, співака Івана Семеновича Козловського та засідання «Клубу цікавих зустрічей» «Час сповідань»,  присвячене 150-річчю від дня народження російського письменника Антона Чехова. Також у Бібліотеці експонувалася виставка робіт полтавського художника Сергія Ткаченка та виставка робіт членів об’єднання «Наші обереги», що діє при Зіньківському районному будинку культури, виконаних у жанрі живопису, вишивки, різьблення по дереву, писанкарства, кераміки, ткацтва та декоративного розпису.

Співробітники Гадяцької центральної районної бібліотеки імені Лесі Українки спільно з відділом культури і туризму райдержадміністрації, районною організацією товариства «Колос» та аграрними ліцеями із Гадяча та Веприка Гадяцького району підготували і провели презентацію книги чемпіона світу і Європи з гирьового спорту, майстра спорту міжнародного класу, почесного громадянина Гадяча Миколи Брикуна «20 лет на помосте»; захід проходив за участю самого автора, його друзів та колег по спорту.

Новосанжарській центральній районній бібліотеці місцевою жителькою були подаровані півтисячі книжок із власної бібліотеки.

Кременчуцькій центральній бібліотеці представниками політичної партії «Сильна Україна» було подароване двотомне видання «Шевченківського словника».

У Кременчуцькій центральній бібліотеці для дітей імені Торубари для читачів четвертих класів шкіл міста відбувся захід, присвячений Міжнародному дню дитячої книги.

Для учнів місцевих шкіл працівниками Шишацької районної бібліотеки для дітей були підготовлені та проведені заходи: завідуючою Бібліотеки Любов’ю Ковердою – літературна подорож «У країну до Всеволода Нестайка»; бібліотекарем Тетяною Швець – літературний ранок «Доля мови – доля народу»; бібліотекарем Галиною Батьківською – година рідної мови.

У Стасівській сільській бібліотеці Диканського району пройшов захід «Поезія – це свято, як любов», організований і проведений бібліотекарем Наталією Слинько до Всесвітнього дня поезії.

 

Музейна справа.   У Полтавському обласному історико-краєзнавчому музеї працюють міні-виставки, зокрема, у відділі пізнього середньовіччя і нової історії – виставка, присвячена 340-й річниці від дня народження козацького літописця Самійла Величка та виставка документів і старожитностей, присвячена гетьману Лівобережної України Павлу Полуботку. Також у приміщенні Музею експонувалася виставка робіт кременчуцьких художників до Міжнародного жіночого дня та виставка «Українська народна іграшка – традиції та сучасність», на якій були представлені валяні іграшки з необробленої овечої вовни полтавських журналісток Олени Запорожан та Юлії Деркач.

У Полтавському літературно-меморіальному музеї І. П. Котляревського експонується унікальна виставка «Намисто. Дукачі», що складається із народних жіночих прикрас, наданих приватними колекціонерами. Автором проекту став полтавець, історик, колекціонер та підприємець Сергій Козлов.

У Полтавському музеї-садибі В. Г. Короленка відкрилася виставка робіт вихованки зразкового художнього колективу «Господарочка» Полтавського палацу дитячої та юнацької творчості Лізи Путіліної «Весна іде – красу несе» та проходив соціально-мистецький захід для дітей з особливими потребами «Вітаю любу матусю мою», присвячений Міжнародному жіночому дню.

У музеї історії Полтавської битви відбулися перші збори військово-історичного клубу «Полтава-300», створеного для сприяння залученню туристів і формування національної свідомості у молоді.

У Кременчуцькому краєзнавчому музеї відбулася презентація книги співробітників музею Наталі Музиченко та Ірини Соколової «Зелена перлина Кременчука» та відкрилася виставка вишитих картин кременчужанки Тетяни Мкртчян, присвячена Великоднім святам.

Чутівський районний краєзнавчий музей розпочав роботу зі створення нової експозиції «Славетні імена Чутівщини»,  яка присвячена народній артистці СРСР Кларі Лучко.

 

Кіномистецтво.   Колектив Полтавської обласної телерадіокомпанії «Лтава» створив новий фільм «Від переконань не відмовлюсь...», присвячений вченому Миколі Вавілову. Науковим консультантом фільму став доцент кафедри екології та ботаніки Полтавської державної аграрної академії Віктор Самородов, а вчена рада вузу висунула авторів фільму на здобуття в 2010 році обласної премії імені Панаса Мирного. Також на телеканалі ОДТРК «Лтава» у програмі «Ранок на «Лтаві» був показаний сюжет про шишацький творчий колектив «На крилах натхнення»; передача приурочена до Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

У березні полтавці взяли участь у багатьох телевізійних програмах, показаних по центральним телеканалам України. Зокрема, полтавка Олена Ковтун та танцювальний дует «Велика різниця» у складі Михайла Макарова і Віктора Гордієнка взяли участь у шоу «Україна має талант-2!»; учень Миргородської гімназії імені Т. Г. Шевченка Володимир Різніченко став переможцем інтелект-шоу «Найрозумніший» і був удостоєний звання кавалера «Золотого ордена Сурка»; кременчужанин Сергій Лоб виступає у шоу «Народна зірка» в парі з українською поп-співачкою Ольгою Поляковою. Також 12 березня полтавці взяли участь у телемості в ранковому шоу «Підйом», що демонструвалося на «Новому каналі» та збірна Полтавщини взяла участь у новому проекті телеканалу «Інтер» «Битва українських міст» («БУМ»).

У Кременчуці пройшла презентація епохального екологічного фільму кременчуцької творчої групи «Сталкер» «9.05».

Для Шишацького районного будинку культури було придбано сучасну цифрову кіноустановку для проведення різних заходів та широкого показу ліцензованих художніх та документальних фільмів.

В Ольштині Вармінсько-Мазурського воєводства Республіки Польща проходив перший міжнародний телерадіофестиваль «Калиновий острів –Польща». У номінації «Моя Батьківщина – Україна» друге місце посіла програма Полтавської ОДТРК «Лтава» з циклу «Обереги» тележурналістки Людмили Ткаченко, приурочена до ювілею фольклорного ансамблю «Маланка» Полтавської державної аграрної академії; у номінації «Європа без кордонів» також друге місце здобула передача Оксани Гордійко «Бути європейцем», присвячена проблемам Євроінтеграції.

 

Просвітництво і художня самодіяльність.   У березні на Полтавщині проходили святкові концерти аматорів художньої самодіяльності, зокрема, до Міжнародного жіночого дня концерти відбулися у Полтаві, Решетилівці, Кременчуці, Гадячі, Диканьці, Зінькові, Лубнах, Карлівці, Пирятині, Чутовому, Шишаках, Хоролі та Березняках Хорольського району, Машівці та  Калинівці, Михайлівці, Селещині, Кошманівці та Первомайську Машівського району. Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва святкували у Полтаві, Гребінці, Зінькові, Гадячі та Карлівці. У Шишаках та Гадячі проходили музичні дійства до проводів зими та зустрічі весни.

У Полтавському міському будинку культури вихованці танцювальних колективів закладу виступили із благодійним концертом на підтримку онкохворих дітей, а мусульманська громада області провела Маулід – святковий захід, присвячений одному з релігійних свят ісламу.

У Комсомольську відбувся одинадцятий міський фестиваль дитячого та юнацького естрадного мистецтва «Дніпрова хвиля».

У Кременчуці проходила низка заходів, зокрема, фестиваль «Кременчуцьке розмаїття» за участю юних музикантів, танцюристів та художників міста; театр «Арлекін» Кременчуцького педагогічного училища імені А. С. Макаренка показав спектакль «Аленький цветочек» за мотивами казки Сергія Аксакова, а Автозаводський район міста відсвяткував своє 35-річчя.

У Машівському районному будинку культури відбувся творчий вечір Володимира Томшинського «Тряхнем стариной» з нагоди 55-річчя митця та 20-річчя його творчої діяльності.

У мистецькому салоні Чутівського районного будинку культури проходило свято українського рушника «Рукотворне диво» та за ініціативи завідуючої міським краєзнавчим музеєм Галини Бафталовської відбувся захід «Чарівний клубок», присвяченій в’язальній справі.

У Хорольському районному будинку культури в рамках обласного конкурсу «Студентська весна-2010» відбулися виступи колективів аматорського мистецтва Хорольського агропромислового коледжу Полтавської державної аграрної академії, Миргородського державного керамічного технікуму та Хомутецького ветзоотехнікуму; захід присвячений 65-й річниці Перемоги радянського народу у Великій Вітчизняній війні. Цій даті був присвячений також звітний концерт учнів і викладачів Хорольської дитячої музичної школи.

В рамках  огляду колективів художньої самодіяльності Диканського району «Співаємо пісні життя своїй родині і Вкраїні» у Стасівському сільському будинку культури виступили самодіяльні артисти Великобудищанського, Великорудківського, Андріївського, Чапаєвського сільських будинків культури та Васильківського клубу-філіалу.

В рамках творчого звіту художньої самодіяльності сільських закладів культури у Мар’янівському та Ланнівському сільських будинках культури Карлівського району проходили концерти самодіяльних артистів.

 

 

 

 

    

 

 

 

 

 

Матеріал підготувала:                                                  І.О.Коваленко, провідний           

                                                                                        бібліограф відділу інфор-

                                                                                         мації  з питань  культури

                                                                                        та мистецтваРежим роботи:
понеділок-неділя: 9.00 – 17.30
Наша адреса:
36000 м. Полтава, вул. Небесної Сотні, 17
Електронна пошта:
poltava_ounb@ukr.net


2009 © ПОУНБ ім. І.П.Котляревського