Полтавська Обласна Універсальна Наукова бібліотека імені І.П.Котляревського

Пам’яті І. П. Котляревського:
віртуальний проєкт
Полтавська Обласна Універсальна Наукова
бібліотека імені І. П. Котляревського
бібліотека
  

Електронний каталог (Архівна версія)

Електронна доставка документів

Віртуальна довідка
Тел.: (0532) 52-17-83
Тел./факс: 56-99-30

Контакти
Ми на мапі
Головна

НОВИНИ
АНОНСИ

Про бібліотекуІсторична довідка

Запис до бібліотеки

Правила користування

Структура бібліотеки

Контактна інформація

Бібліотека у ЗМІ

План заходівПоточний місяць

Архів

Хроніка подій

Виставки

Масові заходи

Ресурси бібліотекиКаталоги і картотеки

Електронний каталог

Зведений каталог

Бібліотека вдячна

Видання бібліотеки

Бібліографічні видання

Видання відділу інформації з питань культури і мистецтва

Видання відділу краєзнавства

Методичні матеріали

Наукові та практичні доробки наших співробітників

Послуги бібліотекиКористування бібліотекою

Ксерокопіювання та сканування документів

Електронна доставка документів

Визначення індексів УДК та авторського знаку

Віртуальна довідка

Програми та проекти

Отримай безоплатну правову допомогу

Інтернет для читачів публічних бібліотек

Вікно в Америку

Регіональний тренінговий центр

Бібліотеки - мости до е-урядування

Ресурси бібліотек у боротьбі з корупцією

Бiблiотечному фахiвцюНормативні документи

Методична діяльність

Бібліотеки світу

Бібліотеки України

Бібліотеки області

Полтавщина

Регіональні краєзнавчі ресурси

Полтавщина туристична

Видатні родини Полтавщини

Видатні люди Полтавщини

Літературно-мистецькі премії

Бібліотеки Полтавщини на сторінках обласних газет

Державні закупівлі   
Інформація для внутрішньо переміщених осіб   
 

Полтавіка

Полтава Історична


Безоплатна правова допомога

ІСТОРІЯ ПОЛТАВИ Сайт Бориса Тристанова


30.07.2013
Увага! Фотоконкурс
Фотоконкурс “Українсько-американські зв’язки”
з 23 липня по 6 серпня!!!
Організатори: Посольство США в Києві і Центр “Вікно в Америку” в Полтаві

Офіційні правила проведення Конкурсу

 I.    Організатори Конкурсу

Фотоконкурс “Українсько-американські зв’язки” організовують Посольство США в Києві і Центр “Вікно в Америку”  в Полтаві.  Мета цього Конкурсу – заохотити українців до розповіді про Америку. 

 II.    Як подати заявку на участь у Конкурсі

Зробіть у своєму оточенні оригінальний знімок, який би стосувався теми “Українсько-американські зв’язки”. Ви маєте надати роздруковану копію вашої фотографії у Центр “Вікно в Америку”, де ви зареєструвалися для участі в Конкурсі.  Як тільки фотографію передано в Центр, вона вважається остаточною заявкою і її більше не можна переробляти, редагувати або замінювати іншою. Конкурсанти-індивідуали можуть подавати не більше, ніж одне фото. Участь у цьому Конкурсі автоматично означає прийняття цих офіційних конкурсних правил.  Заявкою на участь має бути оригінальна фотографія, цифрова чи аналогова, зроблена Конкурсантом. 
Реєстрація: Для участі в Конкурсі реєструйтесь у вашому місцевому Центрі “Вікно в Америку”.  Ви мусите заповнити реєстраційну форму, яка включає  ім’я, країну громадянства, країну проживання,  електронну адресу і підтвердження того, що вам уже виповнилося 18 років. 
вгору
 III.    Конкурсні вимоги

a.    Подані фотографії не можуть містити непристойностей, явних сексуальних матеріалів, оголеної натури, брудних слів, зображення сцен насильства, закликів або підбурювання до насильства, комерційних пропозицій чи комерційного просування. Вони повинні відповідати місцевому законодавству і не мусять мати в собі змісту чи зображень, які можуть сприйматись як образливі, провокаційні, принизливі або неввічливі щодо будь-кого з організаторів конкурсу чи щодо будь-яких груп людей, окремих особистостей або інституцій. Ці матеріали і зовні, і по суті повинні узгоджуватися з нормами цивільного дискурсу. Іншими словами, зміст усіх фотографій має задовольняти вимоги глобальної, публічної аудиторії.
b.    Фотографії повинні бути оригінальними за змістом, створеними Конкурсантом, і не можуть мати в собі жодних елементів, захищених копірайтом, що належить комусь іншому, або таких, що якось інакше є суб’єктом інтелектуальної власності чи права власності третіх сторін, включно з правом на недоторканність приватного життя і правом на публічне використання того чи іншого матеріалу (за винятком того, що спеціально дозволено нижче в пункті d). Організатори Конкурсу не допускають жодних випадків “добросовісного використання” захищених авторським правом матеріалів, так само, як і ліцензованих матеріалів, створених третіми сторонами або таких, що перебувають у власності третіх сторін. 
c.    Організатори Конкурсу залишають за собою право дискваліфікувати на власний розсуд будь-який матеріал, що не відповідає цим критеріям, а також меті й змісту цих офіційних конкурсних правил.
d.     Подаючи фотографію на Конкурс, Конкурсант підтверджує, що він/вона отримав письмовий дозвіл від усіх осіб, чиє зображення або потрет міститься на фото (або від батьків цієї особи чи її опікуна, якщо якась із цих осіб вважається неповнолітньою у країні її громадянства або проживання), і що він/вона отримав усі необхідні права, ліцензії, узгодження і дозволи на використання всіх матеріалів – таких, як музика, зображення, текст та інший вміст поданих матеріалів. Далі Конкурсант підтверджує, що він/вона готовий надати достовірну документацію щодо будь-якого окремого і всіх разом із цих дозволів, ліцензій і т. д. на першу вимогу. Відсутність таких прав, ліцензійних узгоджень і дозволів може спричинити дискваліфікацію поданого матеріалу на власний розсуд Організаторів Конкурсу. 
e.    У разі виникнення будь-яких питань або розбіжностей у поглядах на дотримання, інтерпретацію або застосування цих конкурсних вимог або інших положень офіційних конкурсних правил Організатори Конкурсу залишають за собою виняткове право вирішувати ці питання або залагоджувати розбіжності в поглядах на власний розсуд. 
вгору
 IV.  Відповідність вимогам Конкурсу

a.    Конкурсантам на момент подання заявки на участь у Конкурсі має виповнитися 18 років. Конкурсанти повинні бути постійними жителями України. Якщо Конкурсант є громадянином або легальним постійним жителем США, він мусить написати добровільну відмову від свого права на підпадання під Закон про недоторканність приватного життя.
b.    Конкурс починається 23 липня
c.   Фотографії мають бути надані у “Вікно в Америку” в робочі години – з 23 липня по 5 серпня. Засідання журі відбудеться 6 серпня. 
d.    Особа, яка надає фотографію, вважатиметься Конкурсантом, допущеним до змагання за конкурсний приз. Організації не допускаються до змагання за приз, ні як самостійна структура, ні через свого окремого представника. Щоб бути допущеним до змагання за приз, Конкурсант мусить надати повну і точну інформацію.
e. На додаток до застережень, викладених у Частині IV, пункт  a (див. вище), до участі в Конкурсі не допускаються працівники, керівники й офіційні представники організацій-спонсорів, уряду США, контрактори уряду США; представники прокатних, рекламних і виконавчих агенцій, агенцій веб-дизайну, так само як організацій, пов’язаних з роботою журі й безпосередньою діяльністю конкурсу і залучених до його адміністрування, розробки, проведення й виконання; а також члени родин (чоловік/дружина, партнер, батько/мати, дитина, брат/сестра, їхні чоловіки/дружини або родичі) кожного з цих представників і ті, хто мешкає з ними в одному приміщенні.
f. Як тільки фотоматеріал буде прийнято до участі в конкурсі, ім’я, персональна інформація і країна Конкурсанта можуть стати публічним надбанням – на власний розсуд Конкурсанта.
вгору
 V.    Відбір переможців

a.    Критерії оцінки
Організатори Конкурсу переглянуть усі подані на конкурс фотографії, щоб переконатися в тому, що вони відповідають цим офіційним конкурсним правилам і умовам обслуговування будь-якої платформи соціальних медіа, що використовуються для реклами цього Конкурсу. Організатори Конкурсу залишають за собою право на власний розсуд при остаточному аналізі перевіряти, чи повністю відповідає потенційний фіналіст або потенційний виграшний фотоматеріал офіційним конкурсним вимогам, перед тим, як ставити інформацію на сайт Конкурсу, присуджувати нагороду, визначати переможця і т. д. До складу журі входитимуть координатор Центру “Вікно в Америку” і відомий український фотограф Іван Дудкін, а фотографії оцінюватимуться на підставі їхньої естетичної вартості, технічної вправності автора і того, наскільки вдало вони відображатимуть тему “Українсько-американські зв’язки”.

b.    Переможці
Кожен переможець муситиме підписати і повернути Організаторам Конкурсу письмову заяву про свою відповідальність і зобов’язання, разом з інформаційно-рекламними матеріалами. Якщо Організатори Конкурсу не зможуть зв'язатися з потенційним переможцем, це може призвести до дискваліфікації і/або вибору альтернативного переможця з-поміж решти чинних учасників.
c.    [Спосіб повідомлення/оголошення. Пам’ятайте, що всі Конкурсанти мають право не публікувати й не оголошувати свою персональну інформацію].

 VI.  Нагорода

a. Переможцеві присуджується один фотоапарат “Pentax Optio VS-20“.  Переможець має одержати свій приз у центрі “Вікно в Америку”.
b. Приз не передається іншій особі, не конвертується, не обмінюється, і його не можна взяти грошима.  Всі податки і звітність, пов’язані з будь-якою нагородою, є особистою і повною відповідальністю переможця.
c. Організатори Конкурсу не відповідають за скасування будь-якого етапу Конкурсу в разі несприятливої погоди, пожежі, страйку, воєнних дій чи терористичних актів або з якоїсь іншої причини.
вгору
 VII. Відповідальність і права

a. Організатори Конкурсу не обов’язково схвалюють будь-яке подане фото, повідомлення чи інформацію, що в ньому містяться, і відмовляються від будь-якої відповідальності у зв’язку з цими матеріалами, в тому числі з суперечками між співавторами, що цих матеріалів стосуються.
b. Конкурс і його Організатори не допускають порушення авторських прав або порушення будь-яких інших форм інтелектуальної власності і залишають за собою право видаляти й дискваліфікувати будь-які подані матеріали, що, на їхню думку, є порушенням авторського права іншої особи чи інших прав інтелектуальної власності.
c. Конкурсанти залишаються єдиними власниками своїх оригінальних робіт. Матеріали залишаються їхньою інтелектуальною власністю, й Організатори Конкурсу та уряд США ніяким чином не претендують на авторське право щодо роботи жодної особи, яка бере участь у Конкурсі. Конкурсанти, як правило, дають згоду на використання Організаторами Конкурсу всіх своїх матеріалів, представлених на суд журі Конкурсу.  Переможці повинні надати Організаторам Конкурсу, з належною атрибуцією і так, як Організатори вважатимуть за потрібне, глобальне, неексклюзивне, безгонорарне, таке, що передається в порядку субліцензування, і таке, що допускає передавання, право використовувати, репродукувати, поширювати, створювати похідні зображення і/або виставляти їхні фотоматеріали у будь-яких медіаформатах і будь-якими медіаканалами на необмежений термін у зв’язку з діяльністю й операціями Конкурсу.
d. Конкурсант несе повну відповідальність за своє конкурсне подання і матеріали, що в ньому містяться, а також за наслідки цього подання.
e. Організатори Конкурсу залишають за собою право в будь-який час перевірити придатність поданого матеріалу та правомірність участі Конкурсанта і дискваліфікувати будь-якого конкурсанта чи його матеріал, який, на їхню думку, не відповідатиме цим офіційним конкурсним правилам. Організатори Конкурсу залишають за собою право вимагати від Конкурсантів детальнішої документації на власний розсуд, щоб переконатись у прийнятності їхньої участі в Конкурсі та їхній відповідності цим офіційним конкурсним правилам. Якщо приз або якусь його частину надати неможливо, Організатори Конкурсу на власний розсуд залишають за собою право замістити його іншим призом такої самої чи вищої вартості і з такими самими або кращими технічними характеристиками.
f. Якщо Конкурсант або особа, що діє від його імені, будь-яким чином втрутиться в роботу цього Конкурсу чи маніпулюватиме його результатами або якщо внаслідок такого втручання Конкурс втрачає свою здатність адекватно проводитися таким чином, як вважають за потрібне його Організатори, вони залишають за собою право на власний розсуд і максимальною мірою, дозволеною законом, дискваліфікувати будь-якого Конкурсанта, який вдався до такого втручання, і/або змінити умови проведення Конкурсу, зупинити його, відкласти або скасувати.
g. На додаток Організатори Конкурсу залишають за собою право в будь-який час і на власний розсуд дискваліфікувати і/відсторонити від участі в конкурсі будь-яку особу, яка, на їхню обгрунтовану думку, (a) порушує офіційні конкурсні правила; (b) порушує терміни використання будь-якої платформи соціальних медіа, що рекламують проведення конкурсу; (c) виявляє недобросовісність, діє неспортивним чи деструктивним чином або намагається завдати неприємностей чи погрожувати будь-якій іншій особі, образити або потурбувати її.
h. Організатори Конкурсу залишають за собою право змінити умови Конкурсу, зупинити його проведення, відкласти або скасувати його на власний розсуд і з будь-якої причини.
i.  Конкурсант погоджується захищати й убезпечувати організаторів Конкурсу і спонсорів платформи, їхні материнські, дочірні та залежні компанії, їхніх посадових осіб, керівників, працівників та агентів від усіх і будь-яких претензій, збитків, зобов’язань, втрат, платежів, боргів і затрат (включно з витратами на адвоката, але не обмежуючись ними) і відшкодовувати їх, якщо вони виникають внаслідок (a) використання Конкурсантом Центру “Вікно в Америку” і його доступу до Центру у зв’язку з проведенням конкурсу; (b) порушення Конкурсантом цих офіційних конкурсних правил або термінів обслуговування будь-якої платформи соціальних медіа, що займаються рекламою Конкурсу; (c) порушення Конкурсантом прав будь-якої третьої сторони, в тому числі порушення будь якого копірайту, торговельної марки, інтелектуальної власності, приватності, публічності або інших прав власності у зв’язку з проведенням Конкурсу і т. ін. ; або (d) будь-якої претензії з приводу того, що подання Конкурсанта завдало шкоди третій стороні.  Це зобов’язання щодо захисту й відшкодовування збитків лишатиметься в силі протягом невизначеного терміну після завершення Конкурсу і використання Конкурсантом сайтів Конкурсу і платформи соціальних медіа. 
j. Проведення Конкурсу, суддівство і вручення призів проходитиме у повній відповідності з чинним законодавством США і законами країни перебування. 
k. Організатори Конкурсу і Уряд США вживатимуть адекватних заходів для захисту приватної та іншої конфіденційної інформації, але не можуть відповідати за її повний захист. Розпоряджатися персональною інформацією, що її нададуть учасники Конкурсу, і зберігати її буде Центр «Вікно в Америку» (?). Після завершення Конкурсу особисту інформацію Конкурсанта, якщо її було надано винятково для потреб цього Конкурсу, буде знищено.
l.  Ні Організатори Конкурсу, ні спонсори платформи не відповідають за жодні суперечки між співавторами у зв’язку з матеріалами, поданими на Конкурс.
m. Організатори Конкурсу на власний розсуд можуть зв’язуватися з Конкурсантами і пропонувати їм співпрацю в додаткових проектах. 

 VIII. Обмеження відповідальності та звільнення від неї

a. Організатори Конкурсу не несуть ніякої відповідальності за втрати або збитки в результаті участі чи спроби участі в Конкурсі будь-якого користувача, його здатності чи нездатності завантажувати, скачувати чи якось інакше отримувати доступ до будь-якої інформації, пов’язаної з участю в Конкурсі. Організатори Конкурсу не несуть ніякої відповідальності і не мають зобов’язань щодо технічних проблем або технічних несправностей, що виникають внаслідок перелічених нижче випадків, які можуть вплинути на роботу Конкурсу: помилки апаратного чи програмного забезпечення; несправні комп’ютер, телефон, кабельний або супутниковий зв’язок, мережеве, електронне, бездротове або інтернет-підключення чи інші онлайнові комунікаційні проблеми; помилки чи обмеження з боку постачальників інтернет-сервісу, серверів, хостів або провайдерів; спотворене, змішане чи неякісне передавання інформації; невдалі спроби надіслати чи отримати повідомлення електронною поштою; втрачені, одержані з запізненням, затримані або перехоплені електронні повідомлення; недоступність конкурсного сайту повністю або частинами з будь-якої причини; перевантаження інтернет-мережі або конкурсного сайту; несанкціоноване людське чи технічне втручання в роботу Конкурсу, зокрема несанкціонований доступ, зламування, крадіжка, вірус, технічні дефекти, вірусні програми та ін.; знищення будь-якої інформації, пов’язаної з Конкурсом, втрата, помилка, неправильна адресація, недоступність або відсутність облікового запису електронної пошти, що використовується у зв’язку з Конкурсом.
b. Організатори Конкурсу не відповідають за жодні типографські помилки в оголошенні про призи чи в цих офіційних конкурсних правилах або за будь-яку неточну чи неправильну інформацію, що міститься на сайті Конкурсу. Конкурсанти користуються сайтом Конкурсу на свій страх і ризик. Організатори Конкурсу не відповідають за персональні збитки, пошкодження власності чи будь-які інші втрати, яких може зазнати комп’ютерне обладнання, що належить користувачеві або іншій особі, спричинені участю в Конкурсі або використанням конкурсного сайту, завантажуванням чи скачуванням інформації з нього. Своєю участю в Конкурсі його учасник звільняє організаторів Конкурсу від будь-яких і всіх претензій, збитків або зобов’язань, що можуть виникнути у зв’язку з його участю в Конкурсі.
вгору


Режим роботи:
Понеділок-п'ятниця: 9:00 – 17:30,
Неділя: 9:00 – 17:30.

Вихідний: субота

Наша адреса:
36000 м. Полтава, вул. Небесної Сотні, 17
Електронна пошта:
poltava_ounb@ukr.net


2009 © ПОУНБ ім. І.П.Котляревського