Полтавська Обласна Універсальна Наукова бібліотека імені І.П.Котляревського

Пам’яті І. П. Котляревського:
віртуальний проєкт
Полтавська Обласна Універсальна Наукова
бібліотека імені І. П. Котляревського
бібліотека
  

Електронний каталог (Архівна версія)

Електронна доставка документів

Віртуальна довідка
Тел.: (0532) 52-17-83
Тел./факс: 56-99-30

Контакти
Ми на мапі
Головна

НОВИНИ
АНОНСИ

Про бібліотекуІсторична довідка

Запис до бібліотеки

Правила користування

Структура бібліотеки

Контактна інформація

Бібліотека у ЗМІ

План заходівПоточний місяць

Архів

Хроніка подій

Виставки

Масові заходи

Ресурси бібліотекиКаталоги і картотеки

Електронний каталог

Зведений каталог

Бібліотека вдячна

Видання бібліотеки

Бібліографічні видання

Видання відділу інформації з питань культури і мистецтва

Видання відділу краєзнавства

Методичні матеріали

Наукові та практичні доробки наших співробітників

Послуги бібліотекиКористування бібліотекою

Ксерокопіювання та сканування документів

Електронна доставка документів

Визначення індексів УДК та авторського знаку

Віртуальна довідка

Програми та проекти

Отримай безоплатну правову допомогу

Інтернет для читачів публічних бібліотек

Вікно в Америку

Регіональний тренінговий центр

Бібліотеки - мости до е-урядування

Ресурси бібліотек у боротьбі з корупцією

Бiблiотечному фахiвцюНормативні документи

Методична діяльність

Бібліотеки світу

Бібліотеки України

Бібліотеки області

Полтавщина

Регіональні краєзнавчі ресурси

Полтавщина туристична

Видатні родини Полтавщини

Видатні люди Полтавщини

Літературно-мистецькі премії

Бібліотеки Полтавщини на сторінках обласних газет

Державні закупівлі   
Інформація для внутрішньо переміщених осіб   
 

Полтавіка

Полтава Історична


Безоплатна правова допомога

ІСТОРІЯ ПОЛТАВИ Сайт Бориса Тристанова


16.10.2013
Тиждень листа у Бібліотеці
У 1957 році XIV конгресом Всесвітнього поштового союзу (ВПС) в Оттаві (Канада) було прийнято рішення про щорічне проведення тижня листа.
У 1968 році на XVI конгресі Всесвітнього поштового союзу у Токіо (Японія) було встановлено додаткове щорічне свято – Всесвітній день пошти, який відзначається 9 жовтня. І саме з 9 по 16 жовтня кожного року проводиться Міжнародний тиждень листа.
Упродовж тижня рідні та близькі пишуть один одному листи, пропонуючи допомогу, підтримку, або просто пишуть один одному декілька теплих лагідних слів.
Відділ обліку користувачів ПОУНБ ім. І. П. Котляревського презентував акцію «Напиши листа новому користувачу Бібліотеки», яка спрямована на залучення до читання та відвідування бібліотеки нових користувачів, які ще досі не скористалися послугами бібліотеки. І до імпровізованої поштової скриньки полетіли листи від співробітників бібліотеки та постійних користувачів:
«Шановний майбутній читач нашої бібліотеки!.. Бажаємо тобі від душі розчинитися у безмежному книжковому морі, надзвичайному і загадковому, озброївшись бажанням вирушити у мандрівку, щоб віднайти свої світи… щасливого пошуку, яскравих відкриттів, а компасом у цьому хай буде наша бібліотека!» (Юлія Горюн і відділ обслуговування користувачів).
«Багато молодих людей вважають книгу пережитком минулого і заявляють, що не люблять читати. Я не вірю, що людина може не любити читати, адже для кожного знайдеться така книга, від якої не можна відірватись… Хороші книги не відійдуть у минуле… Читайте книги і будьте найкращими!..» (Кривошей Тетяна, викладач).
«Друже! Напевно, ти зараз користуєшся Інтернетом, можливо, думаєш, що у бібліотеках не цікаво, але я хочу переконати тебе в тому, що обласна бібліотека йде в ногу з часом. Я відвідую цю бібліотеку протягом 4-х років… Раджу всім: заходьте до бібліотеки і кожен знайде щось цікаве для себе» (Постійний читач).
«Дорогий друже! Пишу до тебе листа із закликом або навіть більше – з проханням – згадай про свого давнього вірного супутника – книгу. Зареєструйся і відвідуй бібліотеку! Потримай в руках живу книгу – це набагато корисніше!» (Івослава Волошка).
«Шановний майбутній читач!.. Якщо ти маєш проблеми з навчання і не задоволений інформацією з Інтернету, тобі потрібно завітати до обласної бібліотеки, адже тобі тут завжди раді» (Боцвін Юлія, студентка).
«Дорогой друг! Приходи в самую лучшую Библиотеку в городе Полтава и Полтавской области!..» (Субота Андрій, інженер).
«Дорогий майбутній читачу!.. У наш не простий час книгу поступово намагається витіснити комп’ютер. Та спілкування з бездушною машиною ніколи не замінить нам книги. Не соромся залишити техніку і зануритися у чарівний світ книги!..» (О. Штепа, викладач).
«Читання – це таке цікаве і захоплююче заняття, яке варте того, щоб відірватися від комп’ютера і піти до бібліотеки… До речі, у бібліотеці можна завести неочікувані, цікаві знайомства» (Ольга Федіна, студентка).
«У сучасній бібліотеці можна поспілкуватися з іноземцями і просто цікавими людьми, знайти спільні інтереси. Зараз не вистачає живого людського спілкування, зокрема, молоді. Бібліотека дає можливість до опанування нових знань… Головне – не лінуватися! Ставайте мудрішими» (Сергій, 34 роки).
«Шановний друже! Ми сподіваємося, що ти не уявляєш свого життя без книги, прагнеш постійного самовдосконалення, тому запрошуємо тебе відкрити для себе дивовижний світ інших мов, країн, народів…» (З повагою, колектив відділу документів іноземними мовами).
«Любий друже!.. Відклади всі свої справи – вони завжди будуть, а цікава книга стане твоїм союзником, розрадою… Завітай до нашої бібліотеки. Тобі завжди будуть раді в цьому духовному осередку культури» (Відділ мистецтв).
«Дорогий читач! Запрошуємо тебе до бібліотеки, а саме у наш відділ. Прийди, відкрий книгу і прочитай історію свого краю, роду. Книги і ми, співробітники бібліотеки, з нетерпінням чекаємо на тебе!» (Відділ краєзнавства).
«Шановний читач!.. Запрошуємо тебе у мандрівку світом нових вражень, знайомств, цікавих книжок і журналів… Чекаємо на тебе і сподіваємося, що ти станеш не тільки нашим постійним користувачем, а й добрим другом!» (Колектив бібліотекарів відділу зберігання основного фонду).
«Дорогий друже!.. Стати культурною, високоосвіченою людиною допоможе тобі наша бібліотека. Бібліотека радо відчинить свої двері для всіх бажаючих, а працівники відділу документів з природничих а аграрних наук завжди нададуть вам кваліфіковану допомогу в пошуках необхідної інформації…».
«Привіт! Мало часу пояснювати – просто читай! Бери книгу до рук не тому що це актуально, модно, роби це лише для себе!..» (Олександра, студентка).
«Дорогий майбутній читач! Приходь до бібліотеки і тобі тут дуже сподобається. Тут тобі будуть дуже раді» (Олексій, учень).
Інформацію про цей захід читайте також на сайті газети "Полтавський вісник".
Див. фото


Режим роботи:
Понеділок-п'ятниця: 9:00 – 17:30,
Неділя: 9:00 – 17:30.

Вихідний: субота

Наша адреса:
36000 м. Полтава, вул. Небесної Сотні, 17
Електронна пошта:
poltava_ounb@ukr.net


2009 © ПОУНБ ім. І.П.Котляревського