Полтавська Обласна Універсальна Наукова бібліотека імені І.П.Котляревського

Пам’яті І. П. Котляревського:
віртуальний проєкт
Полтавська Обласна Універсальна Наукова
бібліотека імені І. П. Котляревського
бібліотека
  

Електронний каталог

Сенсорний інтерфейс (Електронний каталог)

Електронна доставка документів

Віртуальна довідка
Тел.: (0532) 52-17-83
Тел./факс: 56-99-30

Контакти
Ми на мапі
Головна

НОВИНИ
АНОНСИ

Про бібліотекуІсторична довідка

Запис до бібліотеки

Правила користування

Структура бібліотеки

Контактна інформація

Бібліотека у ЗМІ

План заходівПоточний місяць

Архів

Хроніка подій

Виставки

Масові заходи

Ресурси бібліотекиКаталоги і картотеки

Електронний каталог

Зведений каталог

Бібліотека вдячна

Видання бібліотеки

Бібліографічні видання

Видання відділу інформації з питань культури і мистецтва

Видання відділу краєзнавства

Методичні матеріали

Наукові та практичні доробки наших співробітників

Послуги бібліотекиКористування бібліотекою

Ксерокопіювання та сканування документів

Електронна доставка документів

Визначення індексів УДК та авторського знаку

Віртуальна довідка

Програми та проекти

Отримай безоплатну правову допомогу

Інтернет для читачів публічних бібліотек

Вікно в Америку

Регіональний тренінговий центр

Бібліотеки - мости до е-урядування

Ресурси бібліотек у боротьбі з корупцією

Бiблiотечному фахiвцюНормативні документи

Методична діяльність

Бібліотеки світу

Бібліотеки України

Бібліотеки області

Полтавщина

Регіональні краєзнавчі ресурси

Полтавщина туристична

Видатні родини Полтавщини

Видатні люди Полтавщини

Літературно-мистецькі премії

Бібліотеки Полтавщини на сторінках обласних газет

Державні закупівлі   
Інформація для внутрішньо переміщених осіб   
 Полтавіка

Полтава Історична


Безоплатна правова допомога

ІСТОРІЯ ПОЛТАВИ Сайт Бориса Тристанова


Інформаційний центр «Вікно в Америку» пропонує в своїй мережі доступ до електронної колекції eLibrary USA (повнотекстова база даних книг, статей), що розповсюджується Міжнародною інформаційною службою Держдепартаменту США і включає 32 ресурси, серед них ebrary, Gale Academic OneFile, Literature Resource Center, LitFinder, Fuente Académica та ін. Доступ до ресурсів зі сторінки http://elibraryusa.state.gov здійснюється після авторизації (введення логіну та паролю бібліотекарем центру «Вікно в Америку»).

Список баз даних:
•    A to Z guide to eLibraryUSA Journals - повний список всіх журналів, які можна знайти, використовуючи пошукову систему eLibraryUSA.
•    Academic OneFile - доступ до більш, ніж 42 мільйони статей, починаючи з 1980 року. Тематично зосереджена на природничих науках, технології, медицині, соціальних науках, мистецтві, теології та літературі.
•    BookFlix - інтерактивний ресурс грамотності для початківців, ранніх читачів і тих, хто вивчає англійську мову. Колекція містить 95 художні відеокнижки Вестон Вудс, публіцистичні книги Scholastic. Інтерактивна функція читання передбачає читання вголос, переклад та пояснення тексту, біографії авторів, веб-посилання та ресурси для педагогів.
•    Business Source Premier - доступ до повних текстів більш ніж 2300 журналів, в тому числі понад 1100 рецензованих найменувань, починаючи з 1886 року.
•    CQ Global Researcher - доповіді про міжнародні найбільш актуальні та суперечливі питання сучасності, починаючи з 1923 року.
•    CQ Researcher Online - доповіді про найбільш актуальні та суперечливі питання в США, починаючи з 1923 року.
•    ebrary (includes e-Libro and e-Livro) - Інтернет-колекція книг на англійській мові (понад 20,000),  іспанській та португальській (35,000). Охоплює широке коло питань, у тому числі соціології, психології, історії, політології, медицини, мови та літератури, філософії та релігії, освіти, бізнесу, природничих наук і багато іншого.
•    e-Journal USA - публікації Бюро міжнародних інформаційних програм Держдепартаменту США.
•    Encyclopedia Britannica - онлайн версія класичного довідкового видання, енциклопедичні статті охоплюють понад 75000 тем, мапи, новини, тлумачний словник із звуковим супроводом.
•    Encyclopedia Britannica for Kids - тисячі зображень, відео, анімацій, енциклопедичних статей, що охоплюють усі галузі знань. Використовується як  навчальний посібник з англійської мови, різноманітних мистецтв, математики, природничих та суспільних наук. Розрахований на користувачів 8 років та старших.
•    English Language Learner - мультимедійний ресурс, призначений для вивчення англійської мови для школярів та студентів, вчить проводити дослідження, здобувати основи знань, розробляти стратегію навчання.
•    European Views of the Americas: 1493 to 1750 - містить понад 32000 бібліографічних друкованих звітів про Америку, написаних в Європі до 1750 року.
•    Filmmakers Library Online - колекція кінематографістів з усього світу містить 1000 документальних фільмів, щорічно поповнюється. Тематика - расові та гендерні стосунки, права людини, глобалізація, міжнародні відносини, кримінальне правосуддя, охорона навколишнього середовища, здоров'я, політологія, психологія, мистецтво, література і багато іншого.
•    Fuente Academica - містить понад 450 наукових журналів Латинської Америки, Іспанії та Португалії.
•    Gale Directory Library - Інтернет-колекція корпоративних, урядових і професійних довідників про компанії та консультантів, джерела фінансування, державні установи, бібліотеки та інформаційні джерела, організаціі, дослідницькі центри.
•    Gale Science in Context - містить наукові доповіді з різноманітних актуальних тем сьогодення. Корисним доповненням є зображення, відео, аудіо файли та посилання на авторитетні наукові сайти.
•    Gale Virtual Reference Library - енциклопедії та спеціалізовані довідкові джерела для міждисциплінарних досліджень. Автоматичний переклад статей на 11 мовах. ReadSpeaker, яка забезпечує аудіо версії статей.
•    General OneFile - містить повні тексти понад 7,800 найменувань, починаючи з 1980 року. Включає архів "New York Times" від 1985 року, а також понад 500 путівників Fodor та інших видавців.
•    Global Issues in context - авторитетні джерела, котрі аналізують соціальні, політичні, економічні, культурні, військові питання в усіх країнах світу. Періодика, довідкові видання, статистичні дані. Містить аудіо- та відеоматеріали.
•    GreenFILE - колекція наукових, державних і громадських видань охоплює всі аспекти впливу людини на навколишнє середовище та пропозиції, що можна зробити на кожному рівні, аби мінімізувати цей ефект.
•    GREENR - охоплює питання навколишнього середовища, енергетики та природних ресурсів. Зосереджена на фізичних, соціальних та економічних аспектах охорони навколишнього середовища. Містить наукові журнали, новини, тематичні дослідження, законодавство, матеріали конференцій, первинні документи, статистику та мультимедійні засоби.
•    Grolier Online - колекція документальних матеріалів розрахована для користувачів віком від 7 років. Містить понад 120000 статей із загальних енциклопедичних джерел . Додатковий контент – GoTube відео, більше 340 000 перевірених веб-посилань, понад 1100 газет з різних країн світу і понад 1200 інтерактивних карт.
•    HIV RAP - мультимедійний посібник про ВІЛ/СНІД та їх профілактику. Містить науково обґрунтовану інформацію про профілактичні заходи, перевірку, відповіді на часті запитання, дає стратегічні підказки як захистити себе і свого партнера.
•    IIP Books - публікації Бюро міжнародних інформаційних програм Держдепартаменту США про суспільство, культуру, політичну систему Америки.
•    Library, Information Science & Technology Abstracts - колекція понад 600 журналів, книг, наукових  доповідей та матеріалів досліджень починаючи з середини 60-х років минулого століття. Тематика - бібліотечна справа, класифікація, каталогізація, он-лайн пошук інформації, управління інформацією тощо.
•    Literature Resource Center - літературна база даних, що містить повнотекстові наукові статті більш ніж 360 літературознавчих журналів, повні тексти віршів та коротких оповідань, опублікованих у сучасних журналах, рецензії на книги, біографічні нариси.
•    LitFinder - містить повнотекстові літературні твори, у тому числі близько 150 тисяч віршів, оповідань, п'єс і промов.
•    Middle Search Plus - доступ до більш ніж 140 популярних журналів для учнів середніх шкіл та їхніх педагогів.. Крім того, містить первинні документи, біографії, довідники, фактологічні бюлетені по країнах і тисячі відповідних фотографій, карт і прапорів.
•    PowerKids Life Science - науковий інтернет-ресурс про природничі науки для дітей віком від 8 до 12 років. Містить понад 400 наукових статей, відео, інтерактивні ігри та ідеї для наукових проектів і заходів.
•    Regional Business News - містить повні тексти понад 80 місцевих ділових видань на усій території Сполучених Штатів Америки.
•    Teacher Reference Center - ресурс для педагогів і бібліотекарів,колекція понад 260 популярних педагогічних видань та книг. Тематика - як оцінювання, безперервна освіта, розробка навчальних програм, засоби навчання та багато іншого.
•    Teen Health and Wellness - ресурс для підлітків про охорону здоров'я та здоровий спосіб життя: Забезпечує учнів та студентів неупередженою інформацією про хвороби, наркотики, алкоголь, харчування, психічне здоров'я, основи фінансової грамотності, особисту безпеку тощо.
•    TrueFlix - електронна версія документальних та наукових книг Scholastic. Орієнтована на студентів та педагогів. Студенти можуть переглядати вступні ролики, а потім вивчати теми за допомогою завдань. Для педагогів є проектні ідеї та плани уроків.


Режим роботи:
Понеділок-п'ятниця: 9:00 – 17:30,
Неділя: 9:00 – 17:30.

Вихідний: субота

Наша адреса:
36000 м. Полтава, вул. Небесної Сотні, 17
Електронна пошта:
poltava_ounb@ukr.net


2009 © ПОУНБ ім. І.П.Котляревського